Over ons

Deze site is een mooie manier om Café Café te leren kennen, maar langskomen is natuurlijk een nog betere manier van kennismaken.
Twintigers, dertigers, veertigers,… iedereen kan zich thuis voelen in de voormalige siroopfabriek die 18 jaar geleden werd omgebouwd tot de ideale plek om wat te keuvelen met vrienden of toevallige passanten.
In het weekend draaien de huisdeejays de juiste muziek om te komen tot een pittig sfeertje. Op vrijdag kan je tijdens het happy hour vanaf 18 uur drinken aan halve prijs.

Op donderdag, vrijdag en zaterdag is ook onze Club open. Hier zijn er live optredens en bekende DJ's die voor de ambiance zorgen!

Café Café is alle dagen open vanaf 16u00 tot 02u00 (of later)
 

Mail ons

-zou je graag op ons podium staan?

klik hier


-wil je een feestje organiseren
-voor algemene en zakelijke informatie

klik hier



 

Volg ons

 
 

Vind ons


Café Café
Meldertstraat 40
3500 Hasselt

011 720870


 

 

UpComing: Live in de club...



 


 

Donderdag 23/3: Middlemist Red (HU) (concert)  (21u)

Middlemist Red is a psychedelic-rock band from Budapest, Hungary, formed in late 2012. They released their first EP, 'As If You Could Mess This Up,' in November 2013.

In June 2014, the band received international attention after winning Deezer's ‘Young Guns’ international music competition out of 182 bands from 182 different countries. Since then, Middlemist Red has played at major Central European Festivals, such as Sziget Festival (HU), Exit Festival (SRB), Rock for People (CZ), and VOLT Festival (HU) and has also shared the stage with bands like Wooden Shjips and The Black Lips. Middlemist Red's debut album, 'Supersonic Overdrive,' was released in November 2014.

The band had its first European tour in Marc
h, 2015 which took place in cities such as Berlin, Prague, Warsaw and Vilnius. Soon after the tour, they were chosen to participate in Midem Festival's Artist Accelerator program. Later that year the band attended Hungary's biggest music award ceremony, the 'Fonogram,' where the jury selected them as the 'Best New Act'.

They started 2016 with various concerts at Europe's biggest showcase festival 'Eurosonic Noorderslag' in Groningen, sponsored by Rockpalast, and later that year they played at the UK's major showcase festival 'The Great Escape' and at 'Tallinn Music Week'.

Their new album came out in November 2016.

www.facebook.com/middlemistredofficial
www.instagram.com/middlemistredofficial
https://twitter.com/middlemistredhu
 

All artists are spoiled with perfect food by Eetcafé Florian

 

Vrijdag 24/3: TLP (DJ) (24u) (free!)

TLP aka Troubleman. Hij staat er na 20 jaar in het vak nog steeds, en nog zeer stevig ook. Met dj-sets vol urban classics en dubstep stampers wordt dit een zwoele clubavond. Wie een voorsmaakje wil horen kan gewoon naar Studio Brussel luisteren, naar het naar hem genoemd programma. Iedere zaterdagavond verspreidt TLP zijn liefde voor Urban sounds vanuit de hele wereld over de Belgische radiogolven.

Een dj met hart en ziel, geen blad voor de mond en met een palmares om u tegen te zeggen.

www.tlptroubleman.com
www.facebook.com/TLP.aka.Troubleman
m.mixcloud.com/TLPtroubleman/

 

All artists are spoiled with perfect food by Eetcafé Florian

 

DJ’S in de Club
(vanaf 24u)(op zaterdagen speelt meestal een huis dj in de club)

vrijdag 23 december Mickael Karkousse (DJ) (Goose)
vrijdag 30 december Kneels
zaterdag 31 december NYE's Resident Party Flight All Night! (vanaf23u)
zondag 1 januari Peter Luts (vanaf23u)
vrijdag 6 januari The Mixfitz
vrijdag 13 januari Goldfox
vrijdag 20 januari Ilse Liebens
vrijdag 27 januari Christophe Lambrecht
vrijdag 3 februari Kiani & his legion
vrijdag 10 februari Hush Hefner
vrijdag 17 februari Hermanez
vrijdag 24 februari Red D
Vrijdag 3 maart Mr Critical invites DJ 4T4
vrijdag 10 maart Ravenous
vrijdag 17 maart Gratts
vrijdag 24 maart TLP
vrijdag 31 maart Faisal
vrijdag 7 april Michael Midnight
vrijdag 14 april Konna
vrijdag 21 april Krewcial does Prince (VJ/DJ)
vrijdag 28 april Lokale Helden: The Prospects / Crystal Cabinet (condert) afterparty met Buscemi
vrijdag 5 mei Fabrice Lig
vrijdag 12 mei Black Mamba
   
woensdag 24 mei Ken Ishii (JP)
vrijdag 26 mei Jules X
   

 

LIVE in de Club
(optredens steeds GRATIS tenzij anders vermeld)

donderdag 22 december The Sedan Vault
donderdag 5 januari Few Bits (try-out)
donderdag 12 januari Dario Mars and the Guillotines (BE/NL)
vrijdag 13 januari Vera Jones Experiment (HU)
donderdag 19 januari Sleepers' Reign
donderdag 26 januari King Hiss & Hedonist
donderdag 2 februari Hypochrismutreefuzz (try out)
donderdag 9 februari Benny Zen & the syphillis madmen (cd release)
zaterdag 11 februari CandleBags (EP release)
dinsdag 14 februari Magnapop (USA)(vvk:€7,00) (sold out)
woensdag 15 februari Wanthanee + Sennek
donderdag 16 februari Magnapop (USA)(vvk:€7,00) (sold out)
donderdag 23 februari Tommigun
donderdag 2 maart Wardrobe & Wartaal (cd release concerten)
donderdag 9 maart BEAR & Mantis (support)
donderdag 16 maart Damn Noir & Audri (support)
zaterdag 18 maart The Mechanics
donderdag 23 maart MiddleMist Red (HU)
donderdag 30 maart Future Old People Are Wizzards
donderdag 6 april Briqueville (try-out)
donderdag 13 april Shakka (UK)
zaterdag 15 april Fresh Blood III - rockconcours Rock Herk
donderdag 20 april Dieter Von Deurne & The Politics
zaterdag 22 april Brutus >>>tickets<<<
donderdag 27 april Waar is Ken?
vrijdag 28 april Lokale Helden: The Prospects / Crystal Cabinet (condert) afterparty met Buscemi
zaterdag 29 april Sziget Fest Band Contest (belgium)
donderdag 4 mei Iwein & De Dealers
donderdag 11 mei Rhinos are people too
vrijdag 12 mei Tamino (try out concert) >>>tickets<<< (Sold Out)
donderdag 18 mei Blow
donderdag 25 mei White (UK)
zaterdag 27 mei Live in Hasselt: Felix Pallas (concert)
   

 

Meer info over deze events vind je op onze facebook pagina

 

 

Deze DJ's stonden afgelopen jaren reeds achter onze DJ booth,
sommige meer dan eens...

### Mickael Karkousse ### Mr Critical ###
RoDo ### Goldfox ### Vierra More ###
Obeen ### Chantal ### Lady G ### Hermanez ###
Mister Critical ### Stijn Maris ### PR ###
Leesa ### DJ Kneels ### Maverick ###
Bobby Ewing ### Whizz ###
Buscemi ### Charlie Fraîche ### Ken Ishii ### SKYVE ###
Nadiem Shah ### Stijn Maris ### Davidov ### Señor Funk ###
Chicago Habit (Play'House) ### Der Haack vs Gijs From Space
### Michael Midnight ### Liebenskind ### Kong ###
Señor Funk ### Discoteca ### El Gringo ### Ozan ###
The Ant ### Red D ### Charlie Fraiche vs Jimbo Jones ###
San Soda (D) ### DJ 4T4 ### Steve Cop ### Vierra Beats Pete
### We are prostitutes ### Fabrice lig DJ ### Peter Luts ###
Metrobox DJ ### Viktor Bodrovski ### El Bacha ###
Kiani & his legion ### Miss Ann ### Zohra ### SOUL SHAKERS
### Jules X ### Ilse Liebens ###
BOBBY EWING ### DER HAACK VS GIJS FROM SPACE ###
HUSH HEFNER ### KONG DJ ### FAISAL ### Beauhause ###
Bram Willems ### El Gringo ### afterparty dj set Arbeid Adelt
### Jimbo Jones ft. Mary Jane ### TLP ###
Meneer Michiels aka dj 4T4 ### Hush Hefner  ### Eppo Janssen
### Chrome Brulée (dj set) ### Virus (HU)(DJ) +
 Immi V (HU)(DJ)  ### Lisa Smolders ### Gratts ###
Bakeliet ### Raoul Belmans

 

Deze bands stonden reeds op ons podium:

### Zimmerman (try out) ### Mad about Mountains ###
Mind rays ### Winterland '76 ### Tubelight (try out)
### Elysian ### Elefant ### Matt Woods ###
Lyenn ### Equal Idiots ### The Herfst ###
Drive like Maria ### Storksky ### Wwwater###
Nordmann (try out) ### Kiss The Anus Of A Black Cat ###
DVKES ### Raglans (IRL) Dorian and the Grays ###
The Sedan Vault ### GOOSE ### Taxiwars ###
Ellen Steegen ### Milo Meskens (solo) ### Tonsills
Reverend Deadeye (US) ### Dirty Hips ### Roach
### All Things Automatic ### Civillian ###
Teen Creeps ### The Assets ### Ivan & the Parazol (HU)
### MiddleMist Red(HU) ### Hidden Charms (GB)
### Nele needs a holiday (try out)
### Billy Kawende (try out) ### Avon (USA) ###
Piquet ### Sue the night (NL) ### Onmens ###
Cocaine Piss ### Helsinki ### Black Tolex ###
Compact Disk Dummies
(try-out) ###
### Innerwoud ### Hemelbestormer ###
Gentlemen of Verona (release concert) ### Rhea
### Robbing Millions ### Meteor Musik ###
Needle and the pain reaction (release concert) ###
### ButtDivider ### Lucas Hamming (NL) ###
Hong Kong Dong ### I Am Oak (NL) ###
FùGù MANGO ### Rudy Trouvé (solo) ###
Honeymoon Cowboys (cd release concert) ###
Sardonis (10 years concert) ### Psychonaut ### Echo Beatty
 ### Mary Popkids (HU - concert) ### You Raskal You
### Kasablanka  ###
Gruppo Pawlowski
### The Germans ### Nightman (try out)
### La Jungle ### YellowStraps x Le Motel (cd release concert)
### Winterslag (album release concert) ### Arquettes (try out)
### Lili Grace ### Whiz ### Wicona ### Bear Run ###
Le Grand Bateau ### Glenn Claes (try out) ###
Bird on the wire (cd release) ### Blurt (UK) ### It It Anita ###
The Dedine ### Hogwash ### Ben Miller band (USA) ###
Isbells ### Peter Kernel (CH) ### Afterpartees (NL) ###
Massis ### Hedonist ### Hypochristmutreefuzz ### High Hi ###
Marble Sounds (try out) ### Amatorski (try out) ###
Doganov (cd release) ### Vandal X ###
Meneer Michiels (cd release) ###
Monster Youth (cd release concert) ### Bibles ### Scrappy Tapes
### Hydrogen sea ### Phlitman & Kang + Perverted ###
The Me In You (try out) ### Team William (try out) ### Lakota
### Kloot Per W (solo) ### Brutus ### The Happy (try out) ###
Rhinos are people too ### Malky (D) ### Byron Bay ###
Candle Bags ### Birds that change colour ###
Lavvi Ebbel ### AKS (try out) ### Mister & Mississippi (nl) ###
Merdan Taplak (live-try out) ### The Prospects ###
Amongster (try out) ### Statue (cd release) ###
Watchoutforthegiants ###
Fresh blood II (rockconcours van Rock Herk) ### De Held (solo)
### Frank and the love police ### The Deaf (NL) ### Shun Club
### Benefactors (vinyl release) ### Longlost ### Reena Riot
### D Love ft Daniel Lopez - Salsa night ### St. Grandson ###
The compleat angler ### Nostoc ### Cornflames ###
Monkey Wing  ### Daktari ### Sioen (try out)
### Von Plastik ### Tokamat Fusion Test Reaktor ###
The Shovels ### Falling Man ### Benefactors ### King Dalton
### Chantal Acda ### The Van Jets (try out) ### Humble Flirt
### Five Days ### REYMER (try out) ### Dvkes ### Benny Zen
### Tubelight ### Lyenn ### Arbeid Adelt ###
and a very special appearance by
O Veux
 

 

 

___bextage___

 

Agenda "Huis" DJ's Café/Club

Maart

Dondardag 2 - Koenie
Vrijdag 3 - Delahoya
Zaterdag 4- Gert

Dondardag 9 - Zambeezy
Vrijdag 10 - Jan 
Zaterdag 11 - Fabio

Dondardag 16 - Koenie
Vrijdag 17 - 4T+
Zaterdag 18 - Ruday

Dondardag 23 - Kill
Vrijdag 24 - Roel
Zaterdag 25 - 4T+

Dondardag 30 - Zambeezy
Vrijdag 31 - Ruday
Zaterdag 18- Jan
 

Muziek

In Café Café besteden we veel aandacht aan muziek.

Het Café:
In het cafe is er op donderdag, vrijdag en zaterdag een op basis van hun brede muzikale smaak gekozen team van deejays. Zij wisselen op de draaitafels trendy muziekjes met echte popklassiekers af. Zo kan het zijn dat Tiga in de beat gevolgd wordt door oerrocker Steve Miller of de goorste punk van the Stooges...

De Club:
Verder is er in onze club elke donderdag een live optreden.
Op vrijdag staat een externe TOP-DJ (vanaf 24u tot 03u) achter de DJ- booth en op zaterdag  een huis DJ...
Zij maken van de vrijdag- en de zaterdagnacht een groot dansfeest!



 


All artists are spoiled with perfect food by Eetcafé Florian